Prime Telecom la Capacity Europa Centrală și de Est 2015

by andii

Echipa noastră de vânzări este prezentă la conferința Capacity Europa Centrala și de Est 2015, unul din cele mai importante evenimente pe piața europeană de telecomunicații, unde sunt așteptate peste 250 de delegații din peste 30 de țări. Conferința are loc în Varșovia în perioada 10-11 Iunie 2015.

In cazul în care sunteți interesați să stabiliți o întâlnire pentru a discuta detalii despre eventualele oportunități de colabore sau de prelungire a parteneriatelor actuale pe piața internațională de telecom ne puteți contacta la sales@primetelecom.ro.

Pentru mai multe detalii vă rugăm click aici.

Top

Folosim cookie-uri pentru a vă oferi cea mai bună experiență pe site-ul nostru. Puteți afla mai multe informații despre cookie-urile pe care le folosim sau le dezactivați în setări mai multe

Acest sit folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în browser-ul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe situl nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile sitului pe care le găsești mai interesante și mai utile.

Închide